Blog & News

Canva – proste i użyteczne narzędzie graficzne dla Twojego biznesu

W dzisiejszym dynamicznym świecie wizualna prezentacja informacji stała się kluczowym elementem komunikacji. W miarę rozwoju mediów społecznościowych, blogów i stron internetowych, coraz większy nacisk kładzie się na atrakcyjne wizualnie treści. W tym kontekście narzędzia do projektowania grafiki stają się niezwykle ważne. Jednym z najpopularniejszych i dostępnych dla wszystkich rozwiązań jest Canva.

Czytaj więcej »

Nazwa i znak graficzny (logo, logotyp) – Jako niezwykle ważne elementy identyfikacji wizualnej Twojej firmy!

Nazwa i znak graficzny to niezwykle ważne elementy identyfikacji wizualnej. Tworzone jako pierwsze często już w czasie planowania założenia działalności gospodarczej najszybciej zapadają w pamięć odbiorcy.  Każda firma posiada nazwę prawną, która jest podstawą do jej rejestracji i z reguły bywa długa i skomplikowana. Często właśnie po niej jesteśmy w stanie zidentyfikować rodzaj, profil danej działalności czy jej formę prawną. W praktyce najczęściej używa się nazw skróconych ponieważ są  one prostsze w użyciu i łatwiejsze do zapamiętania dla odbiorcy. 

Czytaj więcej »

Czym jest domena i jakie rozszerzenie dla niej wybrać?

Domena to unikalny adres internetowy danej firmy. Pod tym adresem usługi takie jak strony www, email czy serwer FTP są dostępne w sieci Internet. Nazwa każdej domeny jest unikalna a co za tym idzie wpisując ją w wyszukiwarkę internetową odwołujesz się tylko i wyłącznie do kryjącego się pod nią zasobu.  

Czytaj więcej »

O nas

MoreThanCode powstało z potrzeby serca, zamiłowania do kodowania i zainteresowania webdesignem. Każdego dnia staramy się poszerzać naszą wiedzę i doskonalić nabyte już umiejętności, aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy stale do Państwa dyspozycji, służymy pomocą na każdym etapie prac.

Dane kontaktowe:

Social Media:

Napisz do nas!

Wypełnij formularz i nawiąż z nami współpracę! Wycena jest darmowa!

iPhone 13 Pro Max

Masz pytania?

Sięgnij po darmową wycenę!

Darmowa wycena

Kontakt